تبلیغات
روایتِ بازی - به چیزی علاقه دارید که مادرتان از آن بیزار است!
Dot Tk domain for Free!
بازی به روایت لوفی
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

center>
Pagerank���� ��� �� ����

به چیزی علاقه دارید که مادرتان از آن بیزار است!

در ابتدای امر بازی هوای‌مرده قرار بود یک اکشن ترسناک باشد و در برخی از دقایق روند بازی، مغز بازی‌کننده‌ها را برای حل معماها به کار گیرد. فضاهای تاریک و وهم‌آلود، مهماتی که همیشه کم می‌امدند و غافل‌گیری در محیط، چه به وسیله‌ی دشمنان و چه با دیدن صحنه‌ها‌ی معمولا چندش‌آور، جزو برجسته‌ترین نکتات این بازی به شمار می‌رود.

در پی موفقیت قسمت نخست از سری بازی‌های هوای مرده و فروش مناسب آن، حالا الکترونیک‌آرتز برای بازاریابی هوای‌مرده‌2، تکنیک جالب و تا اندازه‌ای طنز‌آلود به کار برده است، تکنیکی که می‌گوید:" اگر مادر شما از چیزی بیزار باشد، شما عاشق آن خواهید شد!‌"
احتمالا سران الکترونیک‌آرتز، این مدل از بازاریابی را در مورد فوتبال آزمایش کرده‌اند و حالا می‌خواهند با تکیه بر آن فروش هوای‌مرده‌2 را افزایش دهند!

الکترونیک‌آرتز با انتشار قطعه تریلری نظر مادران بازی‌کننده‌ها را در خصوص هوای‌مرده جویا شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست. ناگفته پیداست در هوای‌مرده‌2، تاکید بیشتر روند بازی بر اکشن‌های بسیار در جریان بازی و کنش‌ و ‌واکنش بسیار سریع بازی‌کننده با پیرامون خود و صد البته حمله‌های ناگهانی دشمنان خواهد بود. بازی‌کننده باید بسیار فرز و تردست باشد تا از حمله‌های دار و دسته‌ی نکرومورف‌ها بربیاید.

Dead Space 2
 سازنده: Visceral Games
 ناشر: EA
 سبک: اکشن سوم‌شخص ترسناک
 پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3 - Handheld
 تاریخ انتشار: 8 بهمن 1389

Dead Space: Ignition
 سازنده: Visceral Games
 ناشر: EA
 سبک: ماجراجویی
 پلت‌فرم: XBL - PSN
 تاریخ انتشار: عرضه شدنوشته شده توسط omid در سه شنبه 28 دی 1389 و ساعت 01:41 ب.ظ [+] | نظرات ()
نظرتون راجع به وبلاگ چیه؟ •