تبلیغات
روایتِ بازی - عملیات‌سری بار دیگر در صدر
Dot Tk domain for Free!
بازی به روایت لوفی
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

center>
Pagerank���� ��� �� ����

عملیات‌سری بار دیگر در صدر

در هفته‌ی منتهی به پانزدهم ژانویه عملیات‌سری، جدیدترین قسمت از سری بازی‌های ندای‌وظیفه پس از دو هفته بار دیگر توانست سکوی نخست جدول هفتگی فروش بازی‌ها در کشور انگلستان را از آن خود، استودیو بازی‌سازی تری‌آرک و شرکت اکتیویژن کند.
عملیات‌سری که به مدت دو هفته از جایگاه نخست جدول دور مانده بود و حتا تا رتبه‌ی سوم جدول تنزل کرده بود، این هفته توانست با پشت‌سر گذاشتن فیفا11 و جاست‌دنس2 بار دیگر صدرنشینی را تجربه کند.

جدیدترین قسمت از سری بازی‌های فیفا که دو هفته صدرنشینی را تجربه کرده بود در هفته‌ی منتهی به پانزدهم ژانویه به جایگاه دوم بسنده کرد تا قسمت دوم از سری بازی‌های محبوب جاست‌دنس در جایگاه سوم قرار بگیرد.
جایگاه چهارم این هفته نیز به بازی کینکت‌اسپورتز تعلق دارد که توانسته است خود را از جایگاه نهم تا چهارم بالا بکشد. بازی دی‌سی یونیورس آن‌لاین نیز در نخستین هفته‌ی عرضه به جایگاهی بهتر از نهم دست پیدا نکرد.

سومین قسمت از سری بازی‌های افسانه هم‌چنان به سقوط خود ادامه می‌دهد. جدیدترین عنوان استودیو بازی‌سازی لاین‌هد که هفته‌ی گذشته جایگاه چهاردهم را با بیست‌وسوم تعویض کرده بود، این هفته با پنج پله سقوط به جایگاه بیست‌وهشتم رضایت داد. همان‌طور که مطلع هستید این عنوان جزو بازی‌های بومی انگلستان بشمار می‌رود و انتظار می‌رفت بازی‌کننده‌های جزیره علاقه‌ی بیشتری به آن نشان دهند.

- Call of Duty: Black Ops
 سازنده: Treyarch
 ناشر: Activition
 سبک: اکشن اول‌شخص
 پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3 - Wii
 تاریخ انتشار: منتشر شد
نوشته شده توسط omid در سه شنبه 28 دی 1389 و ساعت 01:41 ب.ظ [+] | نظرات ()
نظرتون راجع به وبلاگ چیه؟ •