تبلیغات
روایتِ بازی - دسترسی غیرمجاز به بخش چندنفره‌ی ندای‌وظیفه مسدود شد
Dot Tk domain for Free!
بازی به روایت لوفی
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

center>
Pagerank���� ��� �� ����

دسترسی غیرمجاز به بخش چندنفره‌ی ندای‌وظیفه مسدود شد

این‌طور که بنظر می‌رسد داستان اسب تروآ در میان تهیه‌کنندگان و سازندگان بازی‌های ویدیویی و رایانه‌ای از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است، چراکه اخیرا اکثر بروزرسان‌هایی که برای بازی‌های مختلف عرضه می‌شوند گوشه چشمی نیز به این داستان مشهور اساطیری دارند و نهایتا آتشی به جان بازی‌کننده‌ها و کنسول‌هایشان می‌اندازند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در تازه‌ترین اقدام، مسوولان بخش تفریحات و سرگرمی مایکروسافت بروزرسانی که گفته می‌شد برای اصلاح چند باگ مختصر تدارک دیده شده است، عرضه کرده‌اند، اما نهایتا موضوع به قطع دسترسی غیرمجاز به بخش چندنفره‌ی جنگاوری‌نوین2 و عملیات‌سری منجر شده است. به بیان ساده‌تر بازی‌کننده‌هایی که از نسخه‌ی کپی این عناوین استفاده می‌کنند صرف‌نظر از نوع فرم‌ویر و وضعیت اختفا دیگر نمی‌توانند این دو عنوان را بصورت آن‌لاین بازی‌ کنند.

کاربران تالارهای گفتگو سایت Xbox-Scene نخستین کسانی بودند که از ترفند ویژه‌ی مایکروسافت و اکتیویژن باخبر شدند. بر اساس اظهارات کاربران این سایت بروزرسان جدید شبکه‌ی ایکس‌باکس‌لایو که از قضا هم اجباری است و هم زمان زیادی برای نصب آن بطول می‌انجامد دسترسی آن‌ها به بخش آن‌لاین دو قسمت آخر از سری بازی‌های ندای‌وظیفه، یعنی جنگاوری‌نوین2 و عملیات سری را قطع کرده است.

پرواضح است بروز رسان مایکروسافت تنها بهانه‌ای بوده برای وارد کردن دو بهینه‌ساز ندای‌وظیفه که در داخل اسب تروآ مخفی شده بودند و در آخر نیز بار دیگر بازی‌کننده‌ها با مشکلی جدید پیرامون استفاده از بازی‌های کپی مواجه شده‌اند. البته بر اساس گزارش‌های منتشر شده این بروزرسان قابلیت بارگذاری بازی بمحض روشن کردن کنسول را باز گردانده است. نتیجه منطقی: ندای‌وظیفه: جنگاوری‌نوین را پیش از بر فنا رفتن، دریابید!

Call of Duty: Modern Warfare 2
 سازنده: Infinity Ward
 ناشر: Activision
 سبک: اکشن اول‌شخص
 پلت‌فرم: PC - PS3 - Xbox360
 تاریخ انتشار: منتشر شد

- Call of Duty: Black Ops
 سازنده: Treyarch
 ناشر: Activition
 سبک: اکشن اول‌شخص
 پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3 - Wii
 تاریخ انتشار: منتشر شدنوشته شده توسط omid در شنبه 2 بهمن 1389 و ساعت 02:22 ب.ظ [+] | نظرات ()
نظرتون راجع به وبلاگ چیه؟ •