تبلیغات
روایتِ بازی - از پیتر مولینو سپاسگزاری خواهد شد
Dot Tk domain for Free!
بازی به روایت لوفی
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

center>
Pagerank���� ��� �� ����

از پیتر مولینو سپاسگزاری خواهد شد

قرار است مرد دوست‌داشتنی دنیای بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی، بخاطر یک عمر تلاش در این صنعت، مورد تقدیر و بزرگ‌داشت قرار بگیرد.
پیتر مولینو که استودیو بازی‌سازی خوش‌نام لاین‌هد را پایه‌گذاری کرد و پس از آن، با سپید و سیاه دنیای بازی‌های رایانه‌ای را با توانایی‌هایش آشنا کرد، در نمایشگاه GDC سال 2011 جایزه‌ای را به مناسبت 25 سال کار و تلاش در زمینه‌ی بازی‌های ویدیویی و رایانه‌ای دریافت خواهد کرد.

مگان اسکاویو، مدیر اجرایی کنفرانس GDC می‌گوید: "پیتر مولینو، یک انسان ارزش‌مند در این صنعت است. تاثیر شگرف و ماندگار کارهای او بر گسترش بازی‌ها و بهتر شدن روند بازی‌ها، هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد. تمام این نکته‌ها، نشان‌دهنده‌ی شایستگی آقای مولینو برای دریافت این جایزه است."

وی در ادامه‌ی اظهاراتش می‌افزاید: "ما افتخار می‌کنیم از کسی قدردانی کنیم که با شور واشتیاق تمام‌نشدنی‌ و استعداد ژرف‌اش، بازی‌هایی را ساخته که تعامل، قدرت و موقعیت انتخاب در آن‌ها آن‌قدر خوب است که تمام دنیا خواهان تجربه‌ی بازی کردن آن‌ها هستند. وی تاثیر شگرفی بر این صنعت داشته است. "
به این ترتیب، نام پیتر مولینو در کنار نام بزرگانی همچون جان کارمک، هیدئو کوجیما، سید مه‌یر و شیگه‌رو میاموتو قرار می‌گیرد که پیش از این، برنده‌ی این جایزه‌ی ارزش‌مند شده‌اند.

Peter Molyneuxنوشته شده توسط omid در شنبه 2 بهمن 1389 و ساعت 01:24 ب.ظ [+] | نظرات ()
نظرتون راجع به وبلاگ چیه؟ •