تبلیغات
روایتِ بازی - چرخش جالب توجه EA : بازی BF3 توانایی فروشی بهتر از MW3 را ندارد
Dot Tk domain for Free!
بازی به روایت لوفی
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

center>
Pagerank���� ��� �� ����


حتما مطلع هستید که تعداد بیانیه ها و دعوا های زییادی بین  EA و Activision به راه افتاده است و EA بار ها اعلام کرده است که Battlefield 3 فقط برای از میدان به در کردن  Modern Warfare 3 ساخته شده است و Call of Duty دیگر در دو سه سال بعد وجود خارجی نخواهد داشت.

اما در حال حاضر EA با چرخشی 180 درجه در حال صحبت کردن با تعدادی از سرمایه گذاران و سهامداران هست . اخیراEric Brown در نشستی که با تعدادی از سرمایه گذاران داشته است با لحنی کاملا متفاوت بیان کرده است : ما انتظار نداریم که Battlefield 3 در زمینه ی فروش از Modern Warfare پیشی بگیرد . ادامه صحبت های Brown :
[بازی Call of Duty] در حدود 23 میلیون در سرتاسر جهان طرفدار دارد. ما خودمان هم انتظار نداریم که Battlefield 3 امسال در زمینه فروش از بازی ان ها بیشتر بفروشد هیچ کس هم واقعا توقع ندارد که Battlefield 3 فروشی همتراز با Modern Warfare 3 داشته باشد. بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند که Battlefield 3 فروشی بالای 10 میلیون نسخه داشته باشد همچنین این بازی از لحاظ پیش فروش هم عالی عمل کرده است و توانسته تا به امروز 1.25 میلیون نسخه پیش فروش داشته باشد.

منبع


نوشته شده توسط بنیامین در چهارشنبه 23 شهریور 1390 و ساعت 12:28 ق.ظ [+] | نظرات ()
نظرتون راجع به وبلاگ چیه؟ •